Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAMARÁDKA-MACÍK

Obrazek


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vánoce

(Macík, 24. 12. 2010 21:23)

Miládko veselé vánoce a štastný Nový rok 2011. No budem všichni potřebovat hodně sil a pevných nervů.Nejdřív jsme tu měli povodně a tet zápasíme se sněhem.Máme barák a ulici zaházenými hromady sněhu.V pondělí jsem se vůbec nedostala do práce.Byli tu třímetrové závěje.Jen naše městečko je takhle zavalené.Jsme přeci jen víš.Hrůza, tak se drž.

Mocinky zdravím

(Macík, 13. 11. 2010 20:43)

Poslechla jsem si úvodní písničku je supr.Jsem načas doma v úterý jedu makat do Liberce.Až se vrátím, tak jsem zase juknu.

Přidala jsem si tvůj blog

(Macík, 6. 12. 2009 20:06)

Ahoj Miládko kámoško, tak jsem pracovala na svém blogu, trochu jsem si to nastavyla.No jsem amatér snad to všechno vychytám, tak se opatruj.

Tak, jak to zvládáme.

(Macík, 28. 9. 2008 12:20)

Ahoj, Miládko je to už dva měsíce co tu Rony s námi není.Procházky, jsou smutné.Jaruška si sem tam pobrečí, ale je to už lepší.Půjčím jí Samíka a já si beru naší ovčandu Ontu.Článek, byl vydán a Jaruška měla velkou radost i přesto, že plakala.Byli, jsme pozváni na kafíčko a Samíkovi koupili salámek.Až pudu do Prahy s Kájíkem natu operaci, tak si bude brát Samíka ven.Nevím, jak tam budu dlouho a zbláznil by se kdyby nešel ven.Jarušku má rád i její celou rodinu.Zná je všechny od malinka.Samík se po měsíci a půl konečněvrátil do starých kolejí, ale dal zabrat.Nežral a pořád naříkal a čekal.Pochopil, že Rony nepříde.Už ví, že Jaruška příde bez Ronyka.

Díky za podporu

(Macík, 18. 8. 2008 22:10)

Miládko, díky za příspěvek k Ronykovi a samozřejmě za podporu i za Jarušku.Si moc fajn a určitě se jednou určitě setkáme.

Koukám

(Macík, 26. 6. 2008 21:49)

Koukám, že holka nemáš čas jako já.Mám zase něco nafocené z hor, tak bude něco z přírody.Dneska přijel cirkus, tak jsem si vyfotila poňíky.Ale nedalo se moc fotit Samuša strašně vyváděl, chtěl za poníkama a měla jsem co dělat, abych ho udržela.Potkal nás pán co je z cirkusu a ptal se mě co to je, jako Sam jestli toneni vlk.Šla semnou kamarádka Jaruška s Ronykem, tak jsme se pěkně zasmáli a přemíšleli jsme, jestli neni ožralí.Tak, jsem řekla, že to je malamut.Asi to neslyšel, protože říkal mamut ach jo

Zdravím

(Macík, 14. 6. 2008 23:20)

Ahoj, Miládko dlouho sem tu nebyla, tak sem tu naskok.Nafotila, jsem zase pár foteček.Tak pošlu nebo si je stáhni s bogu.

Štěňátka

(Macík, 5. 4. 2008 21:48)

Ahojky, určitě pošlu nové fotečky.Dneska šla do světa čubyčka, tak šěnátka, jsou pryč.Mám v telefonu její poslední fotečky, tak určitě dodám.pááá

Tak fotečky

(Macík, 28. 2. 2008 22:28)

Ahoj, Miládko, jsem ráda, že moje amatérské foceňí se líbí.Dala, jsem si aspoň nové fotky do blogu, tak si něco stáhni.Nemám čas ani na tyto stránky, abych něco nového vepsala děs.