Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN PRO HROCHA

Hroší léto končí tuto sobotu 22.září!

 

V sobotu 22. září proběhne v ostravské zoo slavnostní ukončení Hrošího léta. V tento den slavnostně pokřtíme nejmladšího člena hroší rodiny, na amfiteátru nejen hrochům zahrají kapely Streichl Trio, Douda Band, Sova a Slamák, Ležérně a vleže a Hrnek, a proběhne také vyhlášení výsledků výtvarné a fotografické soutěže.

Na co se tedy můžete těšit?

 

13:15 hod. KŘEST HROŠÁTKA (pavilon hrochů).

Hrošátko narozené 29.5.2007 slavnostně pokřtí majitelka společnosti REKIN, paní Pešátová.  Společnost REKIN, která převzala patronát na hroším mládětem věnovala naší zoo finanční dar, který bude použit na pořízení a instalaci napáječek pro hrochy a další úpravy chovného prostoru. Jaké vybrala mláděti jméno? Nechte se překvapit!

 

14:00 – 17:00 KONCERTNÍ VYSTOUPENÍ (amfiteátr zoo)

hrají: STREICHL TRIO, DOUDA BAND, SOVA A SLAMÁK, LEŽÉRNĚ A VLEŽE, HRNEK

Koncert se koná pouze za příznivého počasí. V případě nepříznivého (deštivého) počasí se koncert ruší.

 

15:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ FOTOGRAFICKÉ A VÝTVARNÉ SOUTĚŽE (amfiteátr zoo) 

Společně se zástupci společnosti FOTO MORAVA slavnostně vyhlásíme vítěze fotografické soutěže. Vítězům obou kategorií věnuje společnost FOTO MORAVA digitální fotoaparáty FUJI Fine Pix. Druhá místa v každé kategorii pak odmění dárkovou poukázkou na vyvolání fotografií v hodnotě 1.000,- Kč. Zároveň budou vyhlášení vítězové výtvarné soutěže, kteří od nás obdrží dárkový balíček a také roční volnou vstupenku do zoo. Odměněni budou také internetoví vítězové, pro které hlasují návštěvníci našeho webu. Chcete se také zapojit do hlasování? Navštivte sekci Hroší léto na našem webu a hlasujte pro nejlepší dílo. Poslali jste již více než 1000 hlasů.

V případě nepříznivého počasí proběhne vyhlášení výsledků na pavilonu hrochů ve 13:30 hod.

 

A nezapomněli jsme ani na nejmenší návštěvníky. Pro děti je připraven vědomostní test zaměřený na hrochy. A všechny děti do 15 let, které přijdou v tento den do zoo v masce hrocha, budou mít vstup zdarma!

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář