Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení komentovaného krmení a Velikonoce v Zoo Ostrava

Tuto sobotu 21. března bude v ostravské zoologické zahradě opět zahájeno komentované krmení zvířat pro veřejnost - vybrané druhy zvířat budou krmit jejich ošetřovatelé přímo před návštěvníky. Krmení bude doprovázeno zajímavými informacemi o způsobu života zvířat ve volné přírodě i o chovu v zoologických zahradách.

V průběhu března a v dubnu bude prozatím krmení probíhat pouze o víkendech a svátcích. Časový harmonogram jednotlivých krmení naleznete v příloze.

Ve stejný den, tedy v sobotu 21. března, budou mít návštěvníci zoo možnost seznámit se s velikonočními tradicemi, které bude u pavilonu afrických zvířat prezentovat Středisko volného času Ostrava-Zábřeh. Od 10 do 16 hod si budou moci malí i velcí návštěvníci vyzkoušet výrobu velikonočních ozdob a plnit další úkoly. Podrobnější informace o akci naleznete na přiloženém plakátku.  

 

Co Vás čeká?               

 

* Pro děti je připraven program - soutěže, výtvarné a sportovní stanoviště, kde budou děti tvořit různé velikonoční výrobky a plnit úkoly. Po splnění dostanou děti odměnu.

Cena: 30,-

 

* Perníčkové stanoviště – zde si můžete nazdobit 3 velikonoční perníčky, které si odnesete domů.

Cena: 20,-

Víkendové komentované krmení zvířat v Zoo Ostrava zahájení 21. března 2009

 

10:00   MEDVĚDI

11:15    CVIČENÍ SLONŮ (v pavilonu)

12:00   KLOKANI

12:30   PAPOUŠCI

13:00   ŠIMPANZI

13:30   HROŠI 

14:45   ZEBRY (za pěkného počasí)

 

ŠELMY a nově i binturongovÉ (cibetkovité šelmy) a ratufy (obří veverky) budou prozatím s ohledem na počasí krmeni v různou dobu – aktuální čas bude vždy uveden u vstupu do pavilonu šelem.

 

Krmení probíhá pouze o víkendech a svátcích. Z provozních či veterinárních důvodů může být krmení konkrétních zvířat odvoláno. Návštěvníci zoo budou o případných omezeních či změnách včas informováni.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář